1 червня 2018 року, за сприяння Узинського міського голови Віталія Юрійовича Гринчука та гуманітарного відділу виконавчого комітету Узинської міської ради, стартував лідерський проект «Мистецький простір», що проходить в рамках обласного проекту «WallArt Kyivshyna».

Лідери учнівського самоврядування навчальних закладів Узина працювали над проектом протягом трьох місяців: розробляли ескізи об’єкту, обрали місце розміщення малюнку, учні Узинської ЗОШ №2 та Узинської ЗОШ №5 провели акцію зі збору макулатури для придбання необхідного інвентаря та фарби.

В День захисту дітей лідери учнівського самоврядування міста під керівництвом Бобровник І.А. та вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» під керівництвом Козаченко Н.В. втілили проект в життя. Завдяки творчим та талановитим дітям у нашому місті з’явився арт-об’єкт, що робить його ще красивішим та яскравішим.

Щира вдячність всім активним учасникам проекту: лідерам учнівського самоврядування та педагогам-організаторам навчальних закладів міста та всім, хто долучився до реалізації даного проекту. Особисто дякуємо талановитим дітям, які втілили ескіз в життя: Цереленко Наталії – учениці Узинської ЗОШ №5; Байбарзі Анастасії – талановитій юній художниці, вихованці гуртка «Образотворче мистецтво», учениці Узинської ЗОШ №2;  Кримповській Богдані – учениці Узинської ЗОШ №2; Копилову Богдану – учню Узинської ЗОШ №1; Байбарзі Анні – учениці НВК «Узинська гімназія».

Творчість, креативність у поєднанні з талантом наших дітей роблять життя яскравим та сповненим надій на достойне майбутнє!

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *