Триває  процес розробки стратегії розвитку Узинської об’єднаної територіальної громади, йдеться у повідомленні на сайті Узинської Міської ради.

Робоча група з підготовки Стратегії розвитку Узинської міської об’єднаної територіальної громади за підтримки  Київського Центру розвитку місцевого самоврядування  до 30 липня завершує збір статистичних даних для соціально-економічного аналізу об’єднаної громади, опитування її мешканців, в т.ч. підприємців, за окремими анкетами. Вже опрацьовано 535 опитувальних анкети з усіх старостинських округів та міста Узина.

Щиро запрошуємо всіх небайдужих громадян подавати на розгляд робочої групи свої пропозиції, висловлювати власне бачення подальшого розвитку Узинської міської громади з питань бачення сильних та слабких сторін громади, шляхів розвитку та можливих загроз.

Анкета опитування бізнесу (посилання)

Анкета опитування мешканців

З питань заповнення опитувальних анкет та пропозиціями щодо Стратегії розвитку Узинської міської об’єднаної територіальної громади звертатись особисто у міську раду, у  відділ економічного, інвестиційного та агропромислового розвитку Узинської міської ради або за тел.32-14-37 чи на електронну пошту uzyn_gov@ukr.net 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *