Напередодні дня Гідності і Свободи в НВК «Узинська гімназія» завітали наші добрі друзі-волонтери Цуканова О. та Пантась-Рощепкіна Т. разом з учасниками ООС, воїнами зенітно-ракетного полку під командуванням капітана Москаленка А. 

Кадетам пощастило не лише поспілкуватися з  гостями, а ще й помірятися силою та продемонструвати свої здібності у військовій справі.

У змаганнях, які проходили під девізом: «РАЗОМ МИ СИЛА!», брали участь дві команди кадетів «Патріоти» і «Жовті кадети» та команда воїнів «Мисливці на драконів». Учасники влучали в ціль, віджималися від підлоги, збирали і розбирали на час АКМ, демонстрували свої акторські здібності, складали слова, виконували патріотичні пісні. І все це з посмішкою на обличчі і  у супроводі гарного настрою. Всі учасники без винятку показали високий рівень своїх вмінь.        

За ходом змагань пильно спостерігали члени журі: Президент гімназійної Республіки знань і мудрості Байбарза А., лідер учнівського самоврядування Мележик О. та заслужений волонтер України Цуканова О..            

Не залишилися байдужими і вболівальники, які протягом змагань підтримували команди.

По завершенню конкурсної програми директор гімназії Щербань Т. вручила грамоти учасникам змагань. У нелегкій боротьбі І місце вдалося здобути команді воїнів  «Мисливці на драконів».

Завершилася зустріч чаюванням у дружному колі дітей і дорослих – усіх учасників змагань.

Хочеться подякувати Цукановій О. та Пантась-Рощепкіній Т. за цю незабутню зустріч кадетів з нашими захисниками, яка подарувала море позитивних емоцій, а ще незламну віру в те, що наше майбутнє в надійних руках.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *