Рятувальники не припиняють гасити пожежі трав’яного настилу на території області.

9 серпня 2016 року о 16:20 до рятувальників Служби порятунку Ставищенського району надійшло два повідомлення про загоряння трав’яного настилу в селищі Сухий Яр та поблизу селища Розумниця. В найкоротший термін загорання були ліквідовані.

9 серпня2016 року о 16:33 до оперативно-диспетчерської служби Таращанського району надійшло повідомлення про загорання трави в м Тараща по вул. Степова. По прибуттю рятувальників на місце події встановлено, що горить близько 0,15 га сухостою та трави. Вогнеборці не допустили поширення полум’я на присадибну ділянку. Вже о 17:00 пожежа була ліквідована.

Того ж дня, о 17:32 до оперативно-диспетчерської служби Іванківського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу в с. Федорівка. На місце виклику терміново направлено відділення 41-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Прибувши на місце виникнення пожежі, співробітниками Служби порятунку встановлено, що горить сухостій на площі 0,35 га. Пожежу вдалося локалізувати о 18:00 та ліквідувати о 18:28.

О 18:27 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу, біля траси Біла Церква – Узин. По прибуттю рятувальників на місце було встановлено, що горить трав’яний настил та осередками стерня на полі на площі 1 га. Локалізація – о 19:04, ліквідація – о 19:12.

9 серпня 2016 року о 19:22 до оперативно-диспетчерської служби того ж районну надійшло повідомлення про те, що коло лісу по вул. Учгоспівська. горить трава. По прибуттю рятувальників на місце події було встановлено, що зайнялося 400м2сухостою окремими осередками. Пожежу було локалізовано о 20:15, ліквідовано о 20:35.

О 19:36 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про загорання сухого трав’яного настилу на площі близько 50 м2 на відкритій території по вул. Польовій. На місце виклику терміново направлено відділення 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Загорання було ліквідовано о 19:36. Причини пожеж та їх наслідки наразі встановлюються.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *