29-01 липня 2018  року в м. Одеса відбулися Міжнародні змагання з плавання  «Чорноморська перлина», присвячені  Дню Конституції  України.  Учасники змагань – спортсмени з різних країн світу віком від 8 до 95 років.

У триденній напруженій боротьбі  Сергій  Зеленецький у загальному заліку достойно завоював 13 високих нагород, за що був відзначений дипломом «За волю до перемоги, за високі результати та за витримку».

  Перемога Сергія  Вікторовича в Міжнародних змаганнях в Одесі 29-01 липня 2018 року є найвищим результатом за всі попередні виступи.

Та найбільшою гордістю для  досвідченого спортсмена було те, що разом із ним брав участь у змаганнях і його 9 – річний онук Владик  Руденко,  учень 5 – го класу Узинської гімназії,  який є членом Узинського клубу зимового плавання і загартування. Уперше юний спортсмен брав участь у таких престижних міжнародних змаганнях і в своїй віковій категорії виборов золоту медаль.

 Ця перша, значна перемога надихає юного спортсмена на нові досягнення, нові успіхи. Адже всі літні тренування та змагання – це підготовка до зимових виступів, і Сергій Вікторович з онуком готується взяти участь в наступному престижному заході міжнародного рівня – Перший етап 10 ювілейного  Кубку Світу IWSA, який пройде 2-4 листопада 2018 року в м. Елагва( Латвія). То ж бажаємо успіхів та нових перемог спортсменам, які  прославлятимуть не тільки Узинську громаду, а й всю Україну.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *