16 вересня 2016 року на центральній площі міста Узина відбулася презентація дитячого дозвілля «Ярмарок дитячих мрій».  Мета заходу— заохотити дітей відвідувати гуртки, а також показати батькам місця, де їхні діти можуть ефективно проводити вільний час та розкривати свої таланти. З початком нового навчального року гуртківців та педагогів привітали голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, в.о. голови Білоцерківської райдержадміністрації Юрій Савчук, начальник відділу освіти Оксана Кравченко. Заступник голови Київської обласної ради Микола Стариченко вручив подяки кращим керівникам гуртків.

Яскравими моментами свята стали виступи творчих колетивів «Кумасики» (керівник Тупчій Г.С.), «Веселі намистинки», «Ложкарі» (керівник Шевченко С.В), аторське виконання поезій Софії Дзевенко,   гра на бандурі Мусійця О. С., хореографічна композиція  у виконанні  педагогів Катерини та Євгенія Громадських. Барвистістю та креативністю вразила виставка поробок декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.  Під час святкової програми, насиченої захопливими іграми та конкурсами, кожен бажаючий мав можливість проявити себе, показати свої таланти та побачитиінших. І як насправжньому ярмарку придбати прикраси, обереги  ручної роботи та скуштувати різноманітних смаколиків.

IMG 4429 10

Це святкове дійство для дітей Білоцерківщини підготувати та провели педагоги Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Тож, маємо надію, що зовсім скоро гуртки поповнять нові юні таланти: художники, поети, співаки, артисти, танцюристи, мрійники та фантазери, які долучаться до позашкільного життя, яке, як завжди, буде яскравим, сповненим приємних вражень та цікавих знахідок!

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *