Як працюватимуть дві SIM-карти на iPhone Xs, Xs Max и XR

0
11

Apple вперше анонсувала підтримку двох SIM-карт в нових iPhone XS, iPhone XS Max та iPhone XR, але для більшості користувачів ця функція буде недоступною. – повідомляє Tehnot.com

У iPhone і далі буде слот для однієї SIM-карти. Але з’явилася підтримка «віртуальної» eSIM. І якщо оператор підтримує цю можливість, то власник зможе користуватися послугами двох операторів. В іншому випадку йому не пощастило.

В Україні таких операторів немає, але їх небагато і по світу: 14 мобільних операторів в 10 країнах, повідомляє GSMArena.

iPhone у Китаї

Якщо придбати iPhone Xs Max у Китаї, Гонконгу або Макао, то ситуація зміниться. Для китайського ринку Apple ексклюзивно вироблятиме смартфон із лотком для двох SIM-карт. Хоча він і буде незвичайним, одна карта розташовується над іншою.

Користувачі таких смартфонів зможуть розмовляти і передавати дані по обом номерам. Поки розмова буде йти по одній лінії, друга буде заблокована і виклик перенаправиться на голосову пошту. Apple дозволить обрати основну та додаткову SIM-карту і налаштувати пріоритет використання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here