Більшого страхіття, ніж Голодомор, уявити важко. 1932-1933 роки повертають нас у трагічній події історії українського народу.

23 листопада жителі Узинської громади, як і увесь український народ, у смутку і скорботі доземно схилили голови, вшановуючи пам’ять мільйонів невинно убієнних.

На Центральному цвинтарі міста зібралися молоді і старші люди, учні шкіл, представники влади, підприємств, установ та організацій, старости сіл Узинської громади, священнослужителі. У цей скорботний день було організовано відкриття пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років, тим, чиє життя трагічно обірвалося  у ті далекі страшні роки.

Під час проведення заходу  до присутніх звернувся Узинський міський голова В.Ю. Гринчук, який закликав усіх пам’ятати  трагічні події часів Голодомору, поважати країну, іі історію та докласти зусиль, щоб у майбутньому житті українського народу не допустити подібних трагедій.

На знак пам’яті жертв Голодомору учасники заходу запалили свічки, поклали квіти та пшеничні колоски ,схиливши голови в глибокій жалобі за нашими односельцями, які загинули голодною смертю,аби зберегти пам’ять про них заради миру та злагоди в соборній незалежній Україні.

Освятили пам’ятний знак і провели поминальне Богослужіння отець Ігор настоятель Церкви Успіння Пресвятої Богородиці та протоієрей Андрій  настоятель Церкви Успіння Божої Матері.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *