Щороку, в залежності від кількості опадів взимку, настає паводок. Про паводок населення попереджається завчасно, адже він таїть в собі небезпеку і до нього потрібно готуватися заздалегідь.

Так, лише впродовж останньої доби на території Київської області рятувальники 12 разів залучались на відкачування води з приватних домоволодінь, громадських місць та проїжджих частин доріг.

13 березня о 15:24 до оперативно-диспетчерської служби Васильківського району надійшло повідомлення про підтоплення житлових будинків у місті Васильків, на вулиці Терешкова. За вказаною адресою направлено чергове відділення 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На місці події рятувальники забезпечили відкачку води, чим знизили рівень води та врятували житлові приміщення.

Того ж дня до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про підтоплення житлового будинку у м. Узин на  вул. Світанкова. На місце виклику прибули рятувальники 5-ДПРЧ і виявили не тільки  підтоплення усього господарського подвір’я, а й територію за межами будинку, яка була заповнена талою водою, що прибувала. Рятувальники провели аварійно – рятувальні роботи по відкачуванню води за допомогою двох мотопомп.

Об 11:30 до оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги по відкачуванню води в с. Крюківщина на вулиці Садова. На місце виклику направлено рятувальників 51-ДПРП м. Боярка та 34- ДПРЧ м. Вишневе. Внаслідок танення снігу виявлено, що затоплено подвір»я та  прилеглу територію  житлових будинків. Рятувальниками  проведено роботи по відкачуванню води. До проведення аварійно-рятувальних робіт залучалося 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу.

До оперативно-диспетчерської служби Бородянського району о 9:00 надійшло повідомлення про допомогу у відкачуванні води на території приватного будинковолодіння по вул. Шевченка. За даною адресою було направлено особовий склад 31-ДПРЧ смт Бородянка та 58-ДПРП смт Клавдієве-Тарасове. Рятувальникам вдалось відкачати з території приватної території 900 м3 води.

В цей же  день надійшло ще одне повідомлення від жителів смт Бабинці про допомогу по відкачуванню води по вул. Калініна. На місце події виїхав особовий склад 31-ДПРЧ смт Бородянка. Для відкачування води залучалась одна мотопомпа та 4 чоловіка особового складу.

Також, 13 березня внаслідок інтенсивного танення снігу виникла загроза підтоплення автомобільної дороги у Броварському районі. Для проведення робіт по відкачці талої води залучались рятувальники 56-ДПРЧ м. Бровари. Загалом було відкачано 72 м3 води.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *