3 грудня 2018 року, у Міжнародний день людей з особливими потребами, відбулося урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Узинської міської ради.  Функціонуватиме він у приміщенні Узинської ЗОШ №1. Центр забезпечений необхідною технікою та обладнанням, дидактичними і наочними матеріалами, меблями, здійснено капітальний ремонт усіх приміщень. На обладнання ІРЦ було виділено 1,5 млн.грн. з обласного та місцевого бюджетів. Фахівці Центру забезпечуватимуть методичний, логопедичний супровід  дітей з особливими освітніми потребами, надаватимуть не тільки корекційно – розвиткові послуги за місцем проживання, а й комплексну психолого – педагогічну оцінку розвитку та всебічну допомогу батькам.

На урочисте відкриття інклюзивно – ресурсного центру завітали директор департаменту освіти КОДА Віра Борисівна Рогова, народний депутат України Віталій Іванович Гудзенко, Узинський міський голова Віталій Юрійович Гринчук, заступник міського голови Оксана Павлівна Кравченко, начальник гуманітарного відділу Узинської міської ради Юрій Валентинович  Мар’яновський, директори шкіл загальної середньої освіти, завідувачі дитячими садочками, діти, батьки, вчителі.

Головними гостями свята,які створили позитивну атмосферу, наповнену сонячними посмішками і веселим гомоном, були діти з особливими потребами та лідери – волонтери учнівського самоврядування, які веселилися і грали у різноманітні цікаві та захоплюючі  ігри.

Усіх присутніх привітали з цією подією  почесні гості. І ось довгоочікувана мить – стрічку перерізано: діти, гості, батьки заполонили кімнати закладу.

Директор ІРЦ Полякова Вікторія Володимирівна запросила оглянути Центр, ознайомитися з облаштуванням кабінетів для занять. Вона подякувала всім небайдужим людям, хто долучився і допоміг створити особливий Центр для особливих дітей. Відсьогодні  новостворений заклад даруватиме  радість щоденного перебування, турботу, тепло усім, хто цього потребує.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *