25 листопада на базі Узинської загальноосвітньої школи відбулася  відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з волейболу серед команд дівчат. В змаганнях взяли участь шість команд Білоцерківського району – село з Макіівки, Поправки, Піщаної та три  команди з Узина.

На урочистому відкритті змагань спортсменок привітала директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької школи Ганна Яценко, яка побажала успіхів у житті і спорті та головний суддя змагань Віктор Павлієнко, який оголосив розклад змагань. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять жертв голодомору. Пролунав Гімн України, змагання оголосили відкритими.

Перше місце  виборола команда Узинської ЗОШ №2 на чолі з тренером-викладачем Сапожником С.В. Срібні медалі здобула команда Узинської ЗОШ №1, яку тренує Павлієнко В.М., на третьому місці команда Макіївського НВО.

Директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко нагородила за перше місце переможців змагань команду Узинської ЗОШ №2 кубком,  а спортсменів переможців та призерів змагань медалями та грамотами.

Почесними грамотами відзначили найкращого гравця першості Ліну Панухнік з Узинська ЗОШ №2, найкращого нападника Олександра Якубця та найкращого захисника Дарину Рязанова, вихованку Узинська ЗОШ №1.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *