2 грудня на базі спортивних залів загально-освітньої школи №20 міста Біла Церква відбуласяпершість Білоцерківського району з волейболу серед чоловічих та жіночих команд.

У заході взяли участь дев’ять команд з Узинської міської, Терезинської селищної, Дроздівської, Маловільшанської, Озернянської сільських рад.

Протягом змагань усі учасники мали змогу проявити свої навички командної гри. Азарту і жаги до перемоги під час турніру в учасників було дуже багато. Кожен змагався у напруженій боротьбі і намагався показати якнайкращий результат. Суддями змагань були призначені Яценко та Несеренко.

За підсумками ігор були свої переможці та переможені. В запеклій боротьбі перше місце серед чоловіків справедливо посіла команда Дроздівської, 2 — Маловільшанської сільських рад, 3 — Узинської міської ради. Серед жіночих команд місця розподілилися наступним чином: 1 місце команда з Дроздів, 2 — з Узина, 3 — Терезине.

Турнір завершився урочистою церемонією нагородження, під час якої всі призери отримали медалі, кубки та почесні грамоти від організаторів свята — відділу молоді та спорту Білоцерківської райдержадміністрації.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *