20 листопада в 18-й ДПРЧ смт Рокитне, 5-й ДПРЧ м. Узин та 29-й ДПРЧ м. Васильків відбулись виїзні семінар-наради під головуванням начальника Головного управління Василя Слободяника. Основна мета даного заходу – перевірка боєготовності особового складу.

Під час заходу розглядалися питання щодо покращення матеріально-технічного стану підрозділів (про те що було зроблено у 2015 році та плани на майбутнє), готовності приміщень до осінньо-зимового періоду, стану форменого та бойового одягу особового складу частини.

Начальник Головного управління Василь Слободяник оглянув територію та усі приміщення, пожежно-рятувальну техніку частин, а також оглянув стан форменого та бойового огляду.

Водійський склад Головного управління Київщини склав заліки з правил дорожнього руху, а особовий склад склав залік з перевірки бойової готовності — подача ствола “Б” від АЦ на 2 рукава, подача води через стаціонарний лафетний ствол від АЦ-40(131)137А, подача ствола ГПС-600 від АЦ на 2 рукава з подачею води та піноутворювача, виконання нормативу № 3.1 в’язання подвійної рятувальної петлі на потерпілому.

В майбутньому заплановано проведення подібних семінар-нарад в інших підрозділах Київської області.

5-й ДПРЧ м. Узин

 

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *