Напередодні Великодніх свят, щоб підняти бойових дух захисників, у Білоцерківському районі зібрали допомогу для військових 72-ї механізованої бригади. Збір необхідних речей на передову проходив в рамках акції, оголошеної за ініціативи губернатора Київщини Олександра Горгана «Київщина – захисникам України».

До збору матеріально-технічної допомоги від Білоцерківського району активно долучилися промислові та сільськогосподарські підприємства, місцеві ради, депутати різних рівнів, навчальні заклади та просто небайдужі громадяни. Зокрема, допомогу надали СВК ім..Щорса (с.Яблунівка), ФГ «Праця» (с.Михайлівка), ПОП АФ «Узинська» (м.Узин), ТОВ «Мрія» (с.Блощенці), ФГ «Курінного» (с.Бикова Гребля), СВК «Атлантида» (с.Черкас), ТОВ «Пилипчанське» (с.Пилипча), ТОВ «Острійківське» (с.Острійки), ФГ «Довіра Я» (м.Узин), ТДВ «Узинський цукровий комбінат» (м.Узин), ТОВ «Малоантонівський м’ясокомбінат» (м.Мала Антонівка), ФГ «Повіт-Агро» (с.Людвинівка). Серед зібраного вантажу – дизельгенератор, захищені ноутбуки, планшети, пральна машина, болер, системи навігації,  запчастини до автомобілів та інші необхідні речі. Вантаж доставлено безпосередньо в місце дислокації 72-ї механізованої бригади. Допомогу від Білоцерківського району на передову супроводжував волонтер Сергій Григор’єв.

Доречі, Сергій Григор’єв виконав ще одну почесну місію – передав командиру 7-ї механізованої роти 3-го механізованого батальону сімдесят другої окремої механізованої бригади, захиснику Авдіївки Богдану Гарназі медаль від Української Православної Церкви Київського Патріархату «За жертовність і любов до України».

«Цією медаллю церква говорить «Дякую!» людям, які проявили героїзм і самопожертву, захищаючи Батьківщину в Донбасі», – відмітив Сергій Григор’єв, вручаючи захиснику цю почесну нагороду.

Традиційно на передову передали також і вітальні великодні листівки від школярів. Напередодні у загальношкільних навчальних закладах Білоцерківського району проведено акцію «Привітай воїна». Діти власноруч виготовляли листівки у вигляді великодніх писанок та крашанок, обереги, вкладаючи в кожен з них частинку свого тепла. «Ми вас любимо, ми на вас чекаємо!», – такими словами учні шкіл висловлювали свою вдячність та повагу тим, хто нині живим щитом став на захист України.

І яке ж свято Великодня без смачної та запашної паски? З цим завданням допомогла впоратися Олена Іванівна Пустовіт з смт Терезине. Її дбайливими руками випечено близько сотні смачних пасочок для воїнів в АТО за особливим рецептом.

«Нехай смакують, щоб і там, на тій обпаленій війною землі, наші хлопці змогли відчути любов усіх тих, кого вони оберігають і захищають. Це найменше, чим ми можемо віддячити їм за мирне небо і за можливість жити спокійним життям», – зазначила Олена Іванівна, передаючи паски для відправки.

Особливо хочеться відмітити небайдужість пересічних громадян. Дізнавшись що готується допомога для наших військових у зону АТО,  багато з них приносили різні смаколики для вояків. «Це вітамінчики для наших хлопців», – відмітила  жителька міста Біла Церква, яка принесла чорнослив та яблука.

«Я щиро дякує усій громаді Білоцерківщини  та окремо кожному, хто долучився до цієї акції. Зараз у цей надзвичайно складний час нашим воїнам-захисникам дуже важлива підтримка кожного з нас. Нині, коли Україна відзначає Великодні свята, вони боронять її від загарбників. Тож наша посильна допомога і добрі слова додають їм сил і вселяють віру у перемогу над ворогом. А єдине наше спільне бажання – мирне небо та їх скоріше повернення до дому живими!», – відмітив голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур під час освячення машини, котра доставляла допомогу в зону АТО.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Київська область на лінію фронту відправила 44 вантажних автобусів технічної допомоги бійцям АТО. Це була найбільша в Україні допомога надана обласною державною адміністрацією за кількістю тепловізорів, оптичних прицілів, захищених планшетів та дизель-генераторів. Цього ж разу допомога надійшла воїнам-захисникам білоцерківської 72-ї механізованої бригади, сорок третьої артилерійської бригади військової частини з Переяслав-Хмельницького, двадцять п’ятої та одинадцятої частин окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» та військової служби правопорядку «Маріуполь».

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *