Вчора, 12 грудня в Білоцерківській районній державній адміністрації відбувся захід під назвою “Вами пишається Білоцерківщина”
З вітальним словом виступив голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур та керуючий справами Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко.
На захід завітав і начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, який нагородив найдостойніших білоцерківців подяками від Управління за розвиток фізичної культури і спорту Київської області. В тому числі нагороду отримали Анна Яценко, директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи та Віктор Павлієнко, вчитель фізичної культури і спорту середньої школи №1 міста Узин.
Серед поважних гостей були також начальник відділу фізичної культури і спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько та директор Київського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Денис Мірзоєв.
Щороку у Білоцерківському районі проходять сільські спортивні ігри. Це свято спорту не має обмежень ані за віком, ані за статтю. Цьогоріч масове спортивне дійство відбулося вже вдев’яте та поєднало понад 200 спортивних аматорів. Учасників змагань гостинно приймала Шкарівська сільська громада. Команди з населених пунктів району змагалися за звання кращої у восьми видах спорту: міні-футболі, естафеті, настільному тенісі, волейболі, шашках, шахах, піднімання гирі та перетягування линви.
Тож, у підсумковому протоколі третє загальнокомандне місце посіли спортсмени Узинської міської ради. А нагороду отримав інструктор зі спорту Узинської міської ради Микола Витріщак.
У номінації “Кращий тренер року” переміг тренер секції з греко-римської боротьби (Узин) Іраклій Ломтадзе.
Протягом року його вихованець Данило Грушовий показав кращий результат на офіційних змаганнях: 1 місце на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків, 3 місце на Кубку України серед кадетів. Відповідно до наказу управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації йому присвоєно спортивний розряд “Кандидат в майстри спорту України”.
І хоча греко-римська боротьба — новий вид спорту у районі, але він набирає все більших обертів. До занять у гуртках та секціях залучено понад 150 дітей та юнаків. Відділом молоді та спорту райдержадміністрації спільно з федерацією спортивних видів боротьби протягом 2017 року проведено 6 турнірів. Юні борці Білоцерківщини шліфували свою майстерність з досвідченими суперниками не лише з України, а й Литви.
Іраклій Зурабович – фанат своєї справи, для якого тренування юних спортсменів на першому місці, тож всі заняття проводяться строго за розкладом. Цьому вчить і свої вихованців.
“Кращим спортсменом року” стала Оксана Патонова. Переможець XIV Міжнародного Білоцерківського марафону – 2017, в якому взяли участь 780 учасників. На дистанції 42 км 195 м наша землячка з міста Узин з результатом 4 год 11 хв 16 с стала недосяжною для своїх суперників.
Вдалим був її виступ і на Міжнародному легкоатлетичному пробізі пам’яті героїв Чорнобиля. Цього року на старт вийшло 218 учасників з України, Білорусі, Франції, Польщі, Сирії, Ірландії та Бразилії. На дистанції напівмарафон – 21 кілометр 97 метрів вона посіла 4 місце у загальному заліку серед жінок і 2 місце в своїй віковій групі, з результатом 1 г. 45 хв. 55 с.
Щиро вітаємо наших спортсменів з досягненнями та зичимо їм успіхів та перемог в майбутніх змаганнях!

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *