В Узинській міській ОТГ відзначили День працівників сільського господарства. Це свято традиційно підсумовує клопітку працю аграріїв та завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожаї. Святкують ті, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається  до важливих справ дбайливих господарів своєї землі.

На території Узинської ОТГ  є підприємства і господарства, які успішно працюють уже багато років. Саме для них 15,16,17 листопада в селах громади відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства, під час яких вшанували аграріїв та тваринників нашого краю.  В сільських клубах, Будинках культури,школах радо зустрічали винуватців свята – представників найчисельнішої галузі Узинської громади. У ці дні ветерани праці, трудівники та керівники сільськогосподарських  підприємств громади зустрілися, щоб поділитися досвідом та щиро привітати одне одного зі святом. Піснями, танцями, музичними композиціями вітали трударів колективи художньої самодіяльності. Зі сцени  на адресу працівників сільського господарства  лунали теплі слова та привітання від очільника влади  та депутатів Узинської громади, які завітали у кожне село, аби подякувати хліборобам, механізаторам, тваринникам, спеціалістам та керівникам господарств і всім трудівникам села за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до своєї землі. Радо зустрічали працівників сільського господарства та почесних гостей  15 листопада  в селах  Михайлівка та Йосипівка.

16 листопада відбулися урочистості в Тарасівці, Малій Антонівці, Сухолісах, Чепиліївці.

а 17- в селі Красне.

   Усі заходи були пронизані щирістю, добром,повагою і безмежною вдячністю за невтомний труд працівників аграрного сектору.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *