Урочистою ходою, одягнені у вишиванки узинці на чолі з міським головою Олександром Охріменком прямували до площі Героїв Космосу, адже сьогодні, 24 серпня,  вони святкували День незалежності Україні та 45-у річницю  з Дня заснування міста.

На урочистості прибув голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук.  Він подякував краянам, які проявляють небайдужість до долі рідного міста та району, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто повсякчас є прикладом безкорисного служіння своїй малій батьківщині. Окремі слова вітань пролунали на адресу перспективної молоді. До щирих вітань долучилися в.о.голови адміністрації Юрій Савчук, помічник народного депутата В. Гудзенка Євгеній Гудзенко.

Грамотами, подяками та грошовими преміями вони відзначили кращих працівників міста з надією, що нинішні відзнаки стануть стимулом до прагнень та ініціатив задля розвитку міста й району, примноження духовної й культурної спадщини нашого народу, наполегливої праці на благо рідного краю та всієї України.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять справжніх героїв і патріотів, які віддали своє життя за Україну — Віталія Чмелівського, Андрія Авраменка, Миколу Стадника, Андрія Гаврилюка, Дмитра Гуру.

Урочистості супроводжувалися святковим концертом. Організаторами прекрасного дійства виступили колективи Узинської міської ради та ТДВМ «Зоря» на чолі з керівником Наталією Хіль.

Місто Узин був і залишається невичерпно багатим на талановитих, непересічних людей, спеціалістів, унікальних в своїх галузях – справжніх патріотів і будівничих свого краю.

У цей день Дні села відзначили жителі сіл Сухоліси та Піщаної.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *