Наприкінці вересня Україна відзначає професійне свято працівників дошкільних закладів. В Узинській ОТГ 28 вересня було проведено зустріч поколінь в закладі дошкільної освіти «Сонечко», на яку завітали представники не лише дитячих садочків міста, а й дошкільних відділень сільських навчально-виховних комплексів, ветерани праці. Їх привітали заступник Узинського міського голови О.П.Кравченко, помічник народного депутата В.І.Гудзенка Н.В.Трохименко, начальник гуманітарного відділу Ю.В. Мар’яновський, представник благодійного фонду «Фортеця» В.А. Василенко.

Теплі слова вдячності прозвучали від усіх присутніх на адресу вихователів, кухарів, медичних сестер, помічників вихователів, адже майже кожна доросла людина колись відвідувала садочок, який залишив у пам’яті лише приємні спогади.

Завідувач садочка «Сонечко» Н.О.Федько розповіла присутнім про історію очолюваного нею закладу, якому в цьому році виповнилося 50 років. На ювілей з подарунками прийшли спонсори закладу С.Ю.Янковський, О.Ю.Мойсєєнко, батьки вихованців. Вони відмітили постійну турботу колективу про затишок, здоров’я, розвиток дітей. Щирі слова прозвучали на адресу ветеранів закладу від молодих працівників садочка. Діти та вихователі порадували присутніх чудовим концертом.

ФОТОГАЛЕРЕЯ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ В УЗИНСЬКІЙ ОТГ 28.09.2018

Сторінка дитячого садочка “Сонечко”

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *