В рамках робочої поїздки Білоцерківським районом Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації та Денис Мірзоєв, директор комунального закладу «Спорт для всіх» відвідали три школи міста Узин з метою проведення спортивного уроку для діток.
Відкритий спортивний урок носив назву «Ти зможеш, якщо зміг я», адже допомагали його проводити чемпіони з велоспорту. Це Артем Теслер, майстер спорту міжнародного класу з велоспорту на треку, призер Кубку світу, багаторазовий чемпіон України, дворазовий переможець міжнародних змагань. А також Інна Сметаннікова, майстер спорту міжнародного класу з велоспорту на треку, срібна та бронзова призерка чемпіонатів Європи, багаторазова чемпіонка України.
В Узині за допомогою Анни Яценко, директора білоцерківської районної ДЮСШ встигли відвідати середні школи №1 і №2 та «Узинську гімназію». Окремо хочеться відзначити щирий прийом від директорів та вчителів закладів в своїх затишних альма-матер. Це директор школи №1 Володимир Бойко, директор гімназії Тетяна Щербань та очільниця другої школи Світлана Бойко. І, звичайно, відмітимо найвдячнішу публіку – нашу чарівну дітвору.
Отже, програма святкового спортивно-масового заходу включала в себе спортивну та інформаційну частини. Спочатку велогонщики провели розминку з дітками та різноманітні естафети. До руханки на радість малюкам долучилися Сергій Олександрович та Денис Олександрович.
Після спорту для всіх Сергій Тимофєєв провів вікторину для діток, що відбувся у дружній та веселій атмосфері. Під час спортивної вікторини дітки жваво брали участь в дискусії і наввипередки відповідали на питання. Пан Тимофєєв розповідав зацікавленій дітворі не тільки про спортивний рух, а й про принципи роботи Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, про переваги роботи на державній службі. А по закінченню діалогу запросив малечу після здобуття відповідної освіти до роботи в галузі фізичної культури і спорту на благо нашої Батьківщини.
Приємно, що в спортивних заходах для школярів взяв участь мер міста Узин Олександр Охріменко.
Віктор Павлієнко, вчитель фізичної культури школи №1 та за суміснитцвом депутат міської ради, який, до речі, і сам не цурається власноруч приводити до тями, будувати й мурувати приміщення ввіреної йому спортивної зали, сказав: “Це небайдужий до потреб шкіл мер. Він купив нам і професійні м’ячі, і тенісні столи і ще багато чого. І то не тільки нам, Олександр Георгійович намагається допомагати всім школам”.
Вибір професії – ще одне цікаве соцопитування провели гості разом з дітками. Десь з половину діток складуть конкуренцію пану Охріменку – всі вони хочуть стати мерами. На питання чому у відповідь лунає щире здивування: «Щоб допомагати людям жити!». Запам’ятайте, панове при владі, не заважати, а допомагати. Але не тільки затесалися серед діток майбутні мери й президенти. Були й потрібні професії лікарів та вчителів, пожежників та пілотів. Ще дітки мріють про перукарське мистецтво, про професії археологів та співаків. Був навіть один бухгалтер. Але час диктує нові професії. Тому з’явилися… блогери та поліцейські. Ну і, звичайно, після близького знайомства зі спортсменами малята пообіцяли теж досягти висот на спортивних аренах.
Урочистим закриттям звершувався відкритий спортивний урок у кожному з трьох закладів. І, звичайно, врученням подарунків – спортінвентарю для школи та особистих даруночків для малечі, які сприймала невеличкі дарунки з вдячними та палаючими від радощів очима.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *