Сьогодні у приміщенні ЦДВМ «Зоря» відбувся урочистий захід з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

До присутніх звернувся народний депутат України Віталій Гудзенко. Подякувавши ліквідаторам аварії за подвиг, здійснений ними для всього людства, він відзначив їх почесними грамотами та грошовими винагородами.

Зі словами поваги і вдячності до зібрання звернувся Узинський міський голова Олександр Охріменко та вручив подяки і грошові винагороди учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Присутні вшанували загиблих на ліквідації аварії хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії.

Гучними оплесками дякували гості заходу талановитим дітям, які виконували для них пісні – Бєкєтовій Вероніці, Дімурі Маргариті, Бедінському Даниїлу, Сікорі Даші, а учасників фольклорного аматорського колективу «Джерело», під керуванням Миколи Ковтуна, довго не відпускали зі сцени.

На закінчення заходу заступник голови організації «Союз Чорнобиль України» міста Узин Ольга Барбашова подякувала міській владі за підтримку у роботі організації, за встановлений пам’ятний знак жертвам Чорнобильської трагедії, а також за чудовий, відремонтований за сучасними технологіями актовий зал, в якому проводився захід.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *