Цими вихідними у трьох містах Київської області рятувальники прийняли участь в   інтерактивному профорієнтаційному проекті “Місто професій”. Мета заходу полягає в тому, щоб надати можливість дітлахам відчути себе дорослими та отримати максимальне уявлення про різні  професії. Кожен з учасників заходу не тільки спробував себе у ролі фахівця певної галузі, але й усвідомив важливість правильного вибору майбутньої професії.

Кожній дитині була надана можливість ближче познайомитися з різними професіями, дізнатися про особливості та умови роботи, спробувати власні сили у виконанні тих чи інших елементарних завдань, з якими стикаються фахівці різних служб під час повсякденної роботи.

Цікавою для учасників акції видалась можливість відчути себе справжніми вогнеборцями на майданчику під назвою «Гасіння з пожежного ствола» в місті Узин. Діти вчились розгортати рукави, а також у своїх руках вони втримували справжні пожежні стволи та подавали воду.

Відповідно до задуму проекту діти виконували елементарні завдання відповідно до напрямку роботи. За швидкість та якість виконання дітлахи отримували зарплату “місцевою валютою”. Іграшкові гроші учасники проекту мали змогу витрачати у спеціальній крамниці на подарунки та солодощі.

У імпровізованому містечку були представлені різні професії, які входять у систему ДСНС. Про свою роботу розповідали пожежні, піротехніки, водолази, хіміки та інші фахівці Служби порятунку.

За декілька годин, діти отримали масу позитивних емоцій та змогли відчути себе по-справжньому дорослими. Отож не дивно, що після такої насиченої «роботи рятувальників» багато юних громадян інтерактивних містечок ствердились у бажанні пов’язати своє майбутнє зі службою порятунку. Кожна дитина, яка відвідала “Місто професій”, зробила великий крок у майбутнє ремесло, а батьки отримали гарні навички правильної орієнтації професійного вибору дитини.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *