Локалізація та ліквідація будь-якої пожежі – справа надзвичайно складна. Вона потребує від особового складу пожежно-рятувальних підрозділів високої майстерності, уміння працювати в умовах психологічних і фізичних навантажень, коли відлік іде на секунди, а навіть крихітна помилка може коштувати людського життя. Такі уміння і навики досягаються шляхом невпинних тренувань, щоб дії кожного із рятувальників були доведені до автоматизму, а чергова варта діяла, як єдиний злагоджений механізм. Для цього існує школа підвищення оперативної майстерності, де рятувальники вчаться працювати в умовах, наближених до реальних.

8 серпня з особовим складом чергового караулу 4-ДПРЧ м. Біла Церква було проведено заняття з ПСП, а саме: «Надягання спеціального (захисного) одягу та спорядження».
Метою проведення даного заняття є удосконалення особовим складом практичних навичок по бойовому розгортання для використання в подальшому при виконанні робіт за призначенням. Керівником занять було оцінено виконання даного нормативу на оцінку добру.

Цього ж дня, з особовим складом чергового караулу 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Узин було проведено заняття по одяганню тепловідбивного костюма.
Метою проведення подібних занять є удосконалення особовим складом практичних навичок по виконанню вправ, робота з пожежно-технічним спорядженням і підвищення фізичної витривалості для виконання робіт за призначенням.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *