22 травня 2018 року під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації В’ячеслава Кучера, за участі директора департаменту соціального захисту населення Ігоря Мещана, начальника Головного управління Держпраці у Київській області Романа Семчука проведено чергову нараду з  головами  Великодимерської, Дівичківської,  Калитянської, Медвинської, Пісківської, Фурсівської, Студениківської, Тетіївської, Узинської об’єднаних територіальних громад та начальниками управлінь соціального захисту населення відповідних райдержадміністрацій.

На нараді розглянуто комплекс питань діяльності об’єднаних територіальних громад з питань надання якісних соціальних послуг населенню та забезпечення співпраці з управліннями соціального захисту населення, територіальними органами центральних органів виконавчої влади в області.

Серед основних питань, що розглядались на нараді були питання щодо забезпечення об’єднаними територіальними громадами контролю за дотримання трудового законодавства та мінімальних соціальних стандартів відповідно до  ст. 34 «Закону України» та постанови Кабінету Міністрів України  № 295 щодо призначення в об’єднаних територіальних громадах  інспекторів праці.

Також предметом обговорення було питання надання якісних соціальних послуг в об’єднаних територіальних громад через центри надання адміністративних послуг і територіальні  центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг населенню) та інший комплекс питань забезпечення децентралізації та посилення соціального захисту населення.

За підсумками роботи наради надані відповідні доручення та рекомендації щодо забезпечення розвитку та  надання якісних і  своєчасних соціальних та реабілітаційних послуг в об’єднаних територіальних громадах.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *