Такі нові підходи до вирішення проблем вивчали депутати, представники виконкому та громадськості Узинської міської об’єднаної територіальної громади на останній третій сесії навчальних семінарів (майстерень) для новостворених ОТГ під назвою «Мисли глобально – дій локально: світовий досвід для розвитку громади», яка проходила у місті Узині Київської області 1 та 2 жовтня 2018 року.

Цього разу навчальний семінар проводили такі досвідчені тренери, як Микола та Марина Макуха – представники Черкаської обласної організації Комітету виборців, яка реалізує  проект програми навчання депутатів місцевих рад «Депутат XXI сторіччя» за підтримки The National Endowment for Democracy (США).

В ході проведення семінару були розглянуті такі теоретичні теми, як становлення представницької демократії в світі та причин світової нерівності та такі поняття як Екстрактивні та Інклюзивні державні інститути. А  розгляд шести форм влади в громаді дав чудове наукове підґрунтя для вирішення прикладних задач розв’язання складних проблем у громадах. Наприклад, в Узині такою кричущою проблемою є екологічні проблеми, зокрема  проблеми викидів спиртового цеху Узинського цукрового заводу. Учасники семінару отримали чіткий алгоритм дій як розв’язувати такі проблеми і сподіваємось, що ця проблема нарешті буде розв’язана.

Кожний семінар надав свій напрямок, в якому депутати мають працювати по новому. Озброївшись такими знаннями місцева влада Узина  тепер може працювати ефективно. Київське обласне відділення комітету виборців, яка приймала участь в організації всіх семінарів, готова допомогти Узинській ОТГ застосовувати у своїй роботі всі механізми та форми роботи, що були отримані учасниками в ході навчання.

Третій семінар завершив програму навчання депутатів місцевих рад «Депутат XXI сторіччя» в місті Узині. З цієї нагоди Голова Київського обласного відділення Комітету виборців Юрій Бут, як один з організаторів семінарів, видав учасникам відповідні сертифікати.

Прес-служба Київського обласного відділення КВУ

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *