Розпочався випускний марафон в дитячих садочках міста.
У яскравих, різнобарвних сукнях та в елегантних костюмах поспішали до дитсадочка «Зіронька» 24.05 та 25.05 на перший свій випускний бал ті, хто ще кілька років тому прощалися зі слізьми на очах із мамами та татами, коли їх залишали в дитсадку.
А сьогодні ці чарівні хлопчики та дівчатка стоять вже на тій сходинці, яка дає право їм переступити поріг школи. Адже вони вже вміють читати, рахувати, малювати, танцювати та ще багато чого. Але найголовніше те, що в дитсадочку вони навчилися дружити, поважати, любити.
Вітання для маленьких «зірочок» звучали з вуст усіх: найменших вихованців дитсадочка, завідувача ДНЗ, батьків. І гордість переповнювала всіх: працівників ДНЗ, батьків, друзів за цих чудових випускників. Адже тільки спільними зусиллями батьків, педагогів можна добитися хороших результатів у вихованні та навчанні малят.
І ніби відчувши всю відповідальність перед дорослими малята – випускники показали супер – клас під час декламування віршів, виконання пісень та таночків. Тільки тепер у очах дорослих сріблилися сльозинки. Це були сльози радості…

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *