Ми даємо дитині саджанці, візьми, посади, доглядай їх, створюй красу. (В.О.Сухомлинський)
У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території.
З 15 по 30 травня в ДНЗ «Зіронька» була проведена акція “Посади квітку – подаруй радість”, під час якої було висаджено 240 кущів петунії. До цієї акції приєдналися всі: працівники ДНЗ, батьки, діти.
Висаджування квітів було надзвичайною подією, адже діти з захопленням розглядали їх різнобарв’я, а коли саджали, в підготовлену працівниками закладу землю, то відчувалася їх гордість за доручену їм справу.
Краса і естетичний вигляд ДНЗ несе гармонію у життя. Упорядкована ділянка сприяє повноцінному відпочинку дітей під час прогулянок, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку.
Недарма кажуть: те, що чув, – відразу забув, те, що побачив, – наполовину запам’ятав, а те, що зробив сам, – запам’ятається назавжди. Квітку, яку посадили, за якою доглядали, яку оберігали, ці дітки запам’ятають на все життя…

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *