26 жовтня начальник Головного управління ДСНС України у Київській  області Василь Слободяник відвідав 5-ДПРЧ міста Узин, що в Білоцерківському районі. Василь Дмитрович ознайомився з реальним станом бойового одягу, технічного обладнання, спеціальних та пожежних автомобілів, з побутовими умовами вогнеборців, перевірив готовність підрозділу до зимового періоду.

«Завдяки підтримці ДСНС, обласної, районної та міської влад, які з розумінням ставляться до забезпечення пожежної та техногенної безпеки у регіоні, крок за кроком, систематично впроваджується механізм оновлення матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувальних підрозділів Київщини. Так, в підрозділі в розрахунку на бойовому чергуванні тепер стоїть новий пожежний автомобіль», – зазначив Василь Дмитрович. Наостанок, начальник Головного управління наголосив на суворому дотриманню службової дисципліни рядовим та начальницьким складом.

Слід зазначити, що з метою вивчення реального стану діяльності рятувальників Київщини начальник Головного управління області продовжує відвідувати з робочими поїздками підпорядковані підрозділи.

IMG_6821.JPG                      IMG_6823.JPG

IMG_6834.JPG

ГУ ДСНС України у Київській області

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *