Проблема сміття – одна з основних для українських міст і зон відпочинку. Громадяни забруднюють ліси, пляжі – природу. Так само активно, як і свої міста.
Дуже хотілося б, щоб змінилося ставлення українських громадян до життєвого простору та закріпилася в суспільній свідомості потреба не смітити й дбати про довкілля.
Стихійне засмічення – це біда не приватних земель, а тих зон, що відкриті для всіх, а тому воно так чи інакше стосується також всіх. Сміття не береться нізвідки, його хтось викидає, а хтось інший не перешкоджає цьому. Іншими словами, сміття – це не елемент природи, це продукт людської діяльності.
Найбільша проблема в накопиченні сміття – низька культура населення.
Дуже багато людей сміття за собою не виносить, а залишають безпосередньо в зоні відпочинку.
Публікуємо фото з Парку Слави м. Узин, який ще вчора був прибраний працівниками КП «ВУ ЖКГ-1». Обурює те, що ця мальовнича частина міста вкотре засмічена. За одну ніч парк перетворився на смітник.
І ми вважаємо, що люди, які не мають поваги до себе, до інших, до природи та закону, мають бути покарані.
Громадяни, які засмічують місто, котрі не дбають про його благоустрій повинні нести адміністративну відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адмінправопорушення. Ця стаття передбачає такі розміри штрафу: громадянин, який вчинив правопорушення, заплатить від 340 до 1360 гривень, а на посадові особи чи громадяни – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 гривень штрафу.
Однак, найбільш дієвим є метод власного прикладу – не смітити. Адже всім відоме прислів’я: чисто не там де прибирають, а там де не смітять!
Тож просимо громадян дотримуватися Правил благоустрою міста Узин, а також надавати дієву допомогу у притягненні правопорушників до адміністративної відповідальності, сповістивши про скоюване правопорушення відділ поліції.

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *