Підсумки місячника благоустрою території населених пунктів Білоцерківського району із вжиттям комплексу заходів для поліпшення стану довкілля та озеленення населених пунктів було розглянуто під час щотижневої оперативної наради, яку проводив перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Савчук. З цього питання доповідала головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Ганна Петрашевська. Аналіз виконання заходів з благоустрою проводився як за матеріалами інформування місцевих рад, так і за матеріалами обстеження територій населених пунктів та прилеглих до них територій.

Цьогоріч місячник осіннього благоустрою в населених пунктах Білоцерківського району проходив з 18 вересня по 18 жовтня. Тепла та суха погода сприяла активу районної громади у наведенні ладу та підготовки до зими. Зокрема, виявлено та ліквідовано 21 сміттєзвалище, зібрано й вивезено понад 40 тис.мсміття.

Традиційно проведено санітарну очистку дерев, приведено в належний санітарний та естетичний стан парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, прибрано біля пам’ятників загиблим воїнам, меморіальних комплексів, пам’ятних знаків жертвам голодомору, впорядковано 77 кладовищ. На вищевказані заходи було витрачено – 2 340 тис.грн. Найбільшу кількість коштів залучили Узин, Пилипча, Тарасівка, Вільна Тарасівка, Піщана, Томилівка та Поправка. Оперативно ліквідували несанкціоновані стихійні сміттєзвалища в селах Сидори, Іванівка, Вільна Тарасівка, Бикова Гребля, Сорокотяги, Трушки, Пилипча, Піщана, Поправка, Острійки та місті Узин.

І хоча офіційно осінній місячник в районі завершено, але роботи по впорядкуванню територій населених пунктів триватимуть і надалі.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *