Комісія Національного олімпійського комітету України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» разом з професійним журі у складі відомих спортивних фотографів і олімпійців підвели підсумки XI Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії і визначили найкращі спортивні світлини за підсумками 2017 року.

84 автори з усіх регіонів нашої країни надіслали понад 330 робіт, які і визначали найкращих у трьох номінаціях – професіонали, фотографи-аматори і діти (до 16 років).

Слід відзначити, що цьогоріч у конкурсі брала участь рекордна кількість учасників та областей України за всю його одинадцятирічну історію існування. Тому експертному журі було нелегко визначити трійку найкращих.

Другий рік поспіль переможницею стала учениця 11 класу  НВК «Узинська гімназія» Кабаєва Софія, в номінації Діти (до 16 років)

З роботами, які визначені найкращими, можна ознайомитись на офіційному сайті НОК України

Нагородження авторів найкращих спортивних фоторобіт-2017 відбудеться у січні 2018 року. Дякуємо усім учасникам конкурсу! Бажаємо переможцям та призерам подальших творчих успіхів, а тім, хто зупинився за крок до перемоги, – не здаватись і спробувати свої сили вже у наступному фотоконкурсі.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *