Розпочався новий навчальний рік для всіх школярів, а з ним і новий сезон спортивних змагань для вихованців Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

3-4 вересня 2016 року у м. Вишневе відбувся І-й традиційний відкритий міжнародний турнір з боксу, з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні. Вихованці тренера відділення боксу Кириченка Руслана знову серед переможців. Так Россоха Олександр, учень Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, у ваговій категорії 80 кг виборов золоту нагороду; Горбань Віктор, учень Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, у ваговій категорії 40 кг також отримав золоту нагороду. Другі місця у турнірі у своїх вагових категоріях посіли: Зароднюк Роман, учень Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, 32 кг; Танчук Володимир, учень НВК «Узинська гімназія», 46 кг; Вернигора Вадим, учень Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, 65 кг.
Третього вересня в м. Біла Церква у парку Олександрія пройшли 5-ті Міжнародні змагання з легкоатлетичного кросу, в яких взяла участь вихованка відділення легкої атлетики тренера Оскерко Ніни, Іщук Ольга, виборовши 4 місце.
Вітаємо переможців та призерів змагань з новими досягненнями та початком нового навчального року!

DSC02414

IMG 1015

КРОС

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *