03 січня 2019 року в Узинській загальноосвітній школі І – ІІ ст. №5 пройшло засідання педагогічної ради у формі захисту інновацій на тему «Нові прогресивні технології – шлях до формування творчої особистості, життєвих компетентностей учнів».

  

Метою засідання педради було поглиблення знань про інноваційні технології навчання, обмін досвідом з їх використання, аналіз роботи вчителя у світлі інноваційної діяльності.

Педагоги взяли активну участь у визначенні понять «технологія», «інновація», у мотивації аспектів впровадження інноваційних технологій; обмінялись досвідом з їх використання.

Особливу активність виявили Бойко Т.В., Новацька О.М., Кусак Д.І., Синиця В.М., Королюк О.В.

  

Заступник директора школи Якушенко Н.І. ознайомила присутніх з результатами експертизи рівня готовності вчителів школи до інноваційної діяльності та з результатами моніторингу навчальних досягнень учнів. Вчителі визначили, яким має бути учитель нового покоління: психологічно та емоційно компетентний, лідер і менеджер, звільнений від стереотипів та успішний, ефективний комунікатор та фасилітатор, володіє презентаційними навичками, формує знання та навички, потрібні у сучасному світі.

Педрада показала достатньо високий рівень готовності педагогів школи до впровадження інновацій.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *