13 жовтня на площі біля приміщення Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 було проведено загальноміський захід до Дня захисника України. Зі словами шани на честь захисників України до присутніх звернувся міський голова Олександр Охріменко. Він надав матерям загиблих в зоні АТО узинчан грошову компенсацію – матері Гури Дмитра Івановича Гурі Ганні Андріївні, матері Чмелівського Віталія Володимировича Чмелівській Надії Петрівні, матері Стадника Миколи Степановича Стадник Валентині Іванівні, які були присутні на заході, а також компенсація буде передана Янчіцькій Людмилі Федорівні – матері Гаврилюка Андрія Петровича та дружині Авраменка Андрія Миколайовича Авраменко Ользі Юріївні, які з поважних причин не змогли бути присутніми на заході.

Від імені народного депутата України Віталія Гудзенка матерям та дружині загиблих воїнів надав компенсацію його помічник-консультант Олександр Семененко.

Присутні вшановували пам`ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

З патріотичними піснями та віршами виступили учні шкіл міста Коваленко Вероніка, Бедінський Даниїл, Сікора Даша та Бєкєтова Вероніка.

Від імені міського голови Олександра Охріменка та громади міста кадети Узинської гімназії поклали квіти до меморіальних дошок загиблим воїнам АТО.

Присутні на заході представники установ, організацій, підприємств та учні шкіл міста вшанували пам’ять загиблих воїнів покладанням квітів.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *