У с. Шкарівка відбувся відкритий чемпіонат Білоцерківщини з греко-римської боротьби серед юнаків та юніорів, пам’яті земляків, загиблих учасників АТО — Андрія Авраменка та Петра Штонди. Цьогоріч до його проведення долучилися федерація спортивних видів боротьби, Шкарівська сільська рада, відділ молоді та спорту Білоцерківської райдержадміністрації, відділ з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради, Білоцерківська районна рада.

У турнірі взяли участь 75 спортсменів, які представили 8 команд з Київської області та м.Києва, а також юні спортсмени з Ізраїлю та Литви.

З вітальним словом до часників змагань звернулися директор Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Відмінник освіти України Володимир Балясников, голова Федерації спортивних видів боротьби, Заслужений тренер України Віктор Лозовий, начальник відділу молоді та спорту Білоцерківської райдержадміністрації Надія Крилевець, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять учасників АТО Андрія Авраменка та Петра Штонди.

А далі на килимі розгортались справжні борцівські баталії. Юні борці показали свою майстерність. У підсумку переможці були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів, а чемпіони отримали кубки.

Переможцями та призерами з Білоцерківського району стали: Триліського Олександра, Шкуренка Артура, Ткаченка Євгена (с.Шкарівка), Сіроштана Івана, Гаврилюка Миколу, Грушевого Романа, Кузьмінського Андрія (м.Узин), Манькевича Олексія (смт.Терезине).

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *