Щороку восени у Білоцерківському районі проходять сільські спортивні ігри. Мета змагань – зібрати якомога більше сільського населення та залучити їх до спорту. Це свято спорту не має обмежень ані за віком, ані за статтю.

Цьогоріч масове спортивне дійство відбулося вже вдев’яте та поєднало понад 200 спортивних аматорів. Учасників змагань гостинно приймала Шкарівська сільська громада. Команди з Терезине, Шкарівки, Узина, Дроздів, Малої Вільшанки, Фурсів, Трушків, Розаліївки та збірної державних службовців  змагалися за звання кращих. Міні-футбол, естафета, настільний теніс, волейбол, шашки, шахи, піднімання гирі та перетягування линви – для змагань обрали саме такі види спорту, як найпоширеніші традиційні види спорту.

Змагання розпочали урочистим парадом команд, який очолив майстер спорту, плавець-марафонець Сергій Зеленецький. Хвилиною мовчання присутні  вшанували загиблих захисників України. Потому спортсменів привітали перший заступник  голови райдержадміністрації Юрій Савчук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко, начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Надія Крилевець. Приємним моментом стало відзначення Валентина Андрійовича Королькова з села Мала Вільшанка, який був учасником усіх дев’яти сільських ігор. Ветерану вручено пам’ятну нагороду та грамоту під щирі оплески усіх присутніх.

Після параду було дано старт спортивним баталіям. Змагання були цікавими та видовищними.  І спортсмени, і глядачі мали змогу отримати неперевершені враження під час командних єдиноборств. Найбільш емоційними традиційно були змагання з міні-футболу та волейболу. У фіналі змагань команди-учасниці помірялися силами у перетягуванні линви.

У всіх видах спорту кожна із команд активно проявила вправність та майстерність. Найспортивнішою громадою цього року стало с. Шкарівка. Терезине та Узин посіли відповідно друге та третє загальнокомандні місця.

Переможців та учасників сільських спортивних ігор нагороджено грамотами, кубками та медалями

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *