16 травня 2017 року в селищі Терезине на місцевому стадіоні в рамках проведення XXVIIІ Спартакіади з легкої атлетики серед загальноосвітніх навчальних закладів району відбувся І етап Спартакіади серед допризовної молоді, яка проводиться з метою виховання почуття патріотизму й національної свідомості. Також під час змагань визначається фізична підготовка допризовної молоді та запроваджується пропаганда здорового способу життя.

На відкритті Спартакіади були присутні заступник голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало, начальник відділу освіти Оксана Кравченко, начальник відділу молоді та спорту Надія Крилевець, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Роман Бичек, голова Терезинської селищної ради Володимир Гаєвський. У привітальних промовах до учасників почесні гості наголосили на важливості цих стартів у вихованні майбутніх захисників України.

За підсумками спартакіади почесні місця посіли навчальні заклади: Озернянська ЗОШ №2, Піщанське НВО, Тарасівське НВК, Пилипчанське НВК, Трушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Узинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Кращі юнаки в особистих видах змагань і за сумою багатоборства були нагороджені медалями, грамотами, кубками відділу молоді та спорту Білоцерківської райдержадміністрації.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *