Вчора, 6 лютого в місто Узин приїжджав «Ляшкобус» кандидата у президенти України від радикальної партії Олега Ляшка. Такий простий для українців транспорт був обраний для передвиборчої агітації неспроста.  Таким чином, Олег Ляшко ще раз доводить, що він, як ніхто із кандидатів у президенти, близький до народу та їздить на тому ж транспорті, як і більшість українців.

«Ляшкобус» зупинявся на площі по вулиці Ярослава Мудрого та біля Будинку культури (військове містечко). Жителі міста Узин із захопленням зустрічали автобус з написом «Народний Президент», фотографувалися на його фоні і передавали відео-звернення Олегу Валерійовичу.

Вже наступного дня автобус продовжить курсувати по всій країні, і як пообіцяв Олег Ляшко, доїде до кожного райцентру та до людей, у яких є проблеми, щоб вирішувати їх.

У місто Узин автобус кандидата у президенти України Олега Ляшка завітав за підтримки заступника голови Київської обласної ради, Голови фракції Радикальної партії у Київській області Стариченко Миколи Анатолійовича, Голови фракції Радикальної партії Білоцерківського району Харути Вадима Григоровича, Голови місцевого осередку фракції Радикальної партії Коваленко Станислава Петровича та Начальника штабу Радикальної партії Білоцерківського району Синиці Валентини Павлівни.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *