Тисячі юних українців вже перевірили свою фаховість, волю до перемоги, спритність і витривалість у престижному Всеукраїнському турнірі “Кубок Націй Данон”. Найкращі команди пройшли через горнило поєдинків міського і районного мастштабу.
На обласну орбіту вийшли достойніші. Тепер вони продовжать боротьбу на зональних обласних турнірах “Кубка Націй Данон”. Тільки найкращі продовжать боротьбу у всеукраїнських зональних змаганнях. А далі – головний фінал, який відбудеться наприкінці травня на “Львів-Арені”.
Саме тут буде розіграна путівка на неофіційний дитячий чемпіонат світу – “Кубок Націй Данон”, який у жовтні прийматиме Париж (Франція).
Успіхів вам, юні українські футбольні таланти!
Микола Моторний, заслужений журналіст України.

Терміни і місця проведення обласних зональних, фінальних змагань «Кубок Націй Данон» 2016 р. (2004р.н.)

 

Регіональні федерації

футболу

Обласні зональні змагання

Обласні фінальні змагання

Переможець

Терміни

 

Місце проведення і учасники

Терміни

 

Місце проведення і учасники

1.

Вінницька

17.04.2016

м. Тростянець

Крижопільський р-н

Піщанський р-н

Чечельницький р-н

Бершадський р-н

м. Могилів-Подільський

Ямпільський р-н

Мог.-Подільський р-н

Чернівецький р-н

Томашівський р-н

м. Калинівка

Козятинський р-н

Погребищенський р-н

м. Козятин

Хмільницький р-н

м. Хмільник

Літинський р-н

Барський р-н

м. Вінниця

Староміський р-н

м. Тульчин

Теплицький р-н

м. Ладижин

Гайсинський р-н

м. Липовець

Оратівський р-н

Іллінецький р-н

м. Вінниця

Замостянський р-н

м. Муровані Курилівці

м. Вінниця

Жмеринський р-н

м. Жмеринка

м. Тиврів

Вінницький р-н

Немирівський р-н

Шаргородський р-н

22.04.2016

м. Вінниця

ЗОШ № 1 м. Тростянець

ЗОШ № 2 м.Шаргород

ЗОШ № 16 м. Вінниця

ЗОШ № 4 м. Могилів-Подільський

 

Гра за 3 місце

ЗОШ № 1 м.Тростянець – ЗОШ № 2 м.Шаргород 2:1

Гра за 1 місце

ЗОШ № 16 м. Вінниця – ЗОШ № 4 м. Могилів-Подільський 4:0

 

 

 

 

ЗОШ № 16 м. Вінниця

 

Мисак Юліан Юліанович

(097) 251-5963

2.

Волинська

проведено

проведено

проведено

проведено

ЗОШ № 3

м. Володимир-Волинський

3.

Дніпропетровська

5.04.2016

за призначення

26.04.2016

м. Дніпропетровськ

4.

Донецька

22-23.04.

2016

м. Слов’янськ

21.04.2016

м. Слов’янськ

фінал

Кост. р-н – ЗОШ № 4 м. Лиман – 4:2

ЗОШ м. Димитров

ЗОШ м. Білозерське

ЗОШ

 с. Кіндратівка Костянтинівського р-ну

5.

Житомирська

15.04.2016

за призначенням

29.04.2016

м. Коростень

6.

Закарпатська

12.04.2016

м. Ужгород

с. Поляна Свалявського р-ну

с. Сільце Іршавського р-ну

с. Буштино Тячівського р-ну

26.04.2016

с. Сільце Іршавського р-ну

 

 

7.

Запорізька

9-10.04.

2016

за призначенням

22-24.04

м. Васильєвка

м. Мелітополь

м. Бердянськ

м. Енергодар

м. Токмак

м. Васильївка

Васильївський р-н

м. Камянка Дніпровська

м. Пологи

Токмакський р-н

м. Приморськ

(2005 р.н)

ЗОШ №

м. Бердянськ

Тренер

Шачков Віталій

(095) 693-63-60

8.

Івано-Франківська

08-09.04.

2016

с. Підгір’я (Богородчанський р-н)

ЗОШ с. Глибівка

ЗОШ с. Підлісся

смт Тисменицяни

ЗОШ № 28 м. Івано-Франківськ

ЗОШ с. Дубівка

смт Заболотів (Снятинський р-н)

ЗОШ с. Заболотів

ЗОШ с. Черемошня

ЗОШ с. Тюдів

ЗОШ № 1 м. Городенка

м. Калуш

ЗОШ № 6 м. Калуш

ЗОШ м. Болохів

ЗОШ-інтернат м. Долина

ЗОШ с. Сваричів

ЗОШ с. Верхня

м. Коломия

ЗОШ № 1 м. Коломия

ЗОШ с. Жуків

ЗОШ с. Микуличин

ЗОШ с. Велика Кам’янка

 

20.04.2016

м. Івано-Франківськ

ЗОШ № 6 м. Калуш

ЗОШ № 1 м. Коломия

ЗОШ с. Заболотів

ЗОШ с Тисменичани

 

ЗОШ № 6 – ЗОШ № 1 – 0:0 п.п. 5:4

ЗОШ с. Заболотів – ЗОШ с. Тисменчани – 0:0 п.п. 4:2

За третє місце не було гри

ЗОШ с. Заболотів – ЗОШ № 6 м. Калуш – 2:1

ЗОШ с. Заболотів

9.

Київська

17.04.2016

с. Щасливе

м. Бровари

Броварський р-н

м. Бориспіль

Бориспільський р-н

м. Славутич

Обухівський р-н

м. Яготин

Згурівський р-н

Яготинський р-н

Баришівський р-н

м. Березань

м. Переяслав-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький

м. Узин

м. Біла Церква

Тетіївський р-н

Ставищенський р-н

Володарський р-н

Білоцерківський р-н

Сквирський р-н

м. Миронівка

Богуславський р-н

Кагарлицький р-н

Миронівський р-н

Рокитнянський р-н

Таращанський р-н

м. Ржищів

м. Обухів

с. Іванковичі

Васильківський р-н

м. Васильків

Макарівський р-н

Києво-Святошинський р-н

Фастівський р-н

м. Фастів

смт Бородянка

Бородянський р-н

Поліський р-н

Вишгородський р-н

м. Буча

Іванківський р-н

м. Ірпінь

24.04.2016

м. Біла церква

НВК с. Щасливе

НВК № 3 м. Яготин

ЗОШ № 2 смт Бородянка

НВК с. Іванковичі

ЗОШ № 1 м. Миронівка

ЗОШ № 21 м. Біла Церква

Гра за 3 місце

НВК с. Іванковичі – ЗОШ № 21 м. Біла Церква – 2:0

Гра за 1 місце

НВК с. Щасливе – ЗОШ № 2 смт Бородянка – 0:0 (п.п. 4:2)

 

НВК с. Щасливе

Тренер

Лесик Іван Петрович

(067) 455-81-64

10.

Кіровоградська

09.04.2016

м. Ульяновка

Вільшанський р-н

Гайворонський р-н

Голованівський р-н

Ульяновський р-н

Добровеличківський р-н

 

м. Бобринець

Бобринецький р-н

Долинський р-н

смт Новгородка

Устинівський р-н

Компаніївський р-н

м. Новоархангельськ

Новомиргородський р-н

Маловисківський р-н

Новоархангельський р-н

Новоукраїнський р-н

Кіровоградський р-н

м. Олександрівка

Знам’янський р-н

Олександрійський р-н

Онуфріївський р-н

Петрівський р-н

Світловодський р-н

Олександрівський р-н

м. Світловодськ

м. Олександрія

м. Кіровоград

м. Світловодськ

м. Знам’янка

 

30.04.2016

м. Світловодськ

ЗОШ № 6 м. Кіровоград

ЗОШ № 8 Новоукраїнський р.н.

Гімназія м. Бобринець

НВК № 2 м. Олександр

ЗОШ м. Гайворон

11.

Луганська

19-20.04.

2016

за призначенням

28-29.04.

2016

за призначенням

12.

Львівська

27-28.04.

2016

за призначенням

03-04.05.

2016

м. Новояворівськ

13.

м. Київ

13.04.2016

м. Київ ЗОШ «Київська Русь»

Голосіївський р-н

Печерський р-н

Шевченківський р-н

Подільський р-н

Оболонський р-н

Дарницький р-н

Святошинський р-н

Деснянський р-н

Дніпровський р-н

Солом’янський р-н

20.04.2016

м. Київ ЗОШ «Київська Русь»

Гімназія № 179

Гімназія № 109

Ліцей № 38

ЗОШ № 271

НВК № 240

ЗОШ № 329

ЗОШ № 185

ЗОШ № 307

ЗОШ № 103

ЗОШ № 279

ЗОШ № 329

(Дарницький р-н)

14.

Миколаївська

16-17.04.

2016

м. Миколаїв

м. Баштанка

с. Печаєне

смт Доманівка

22-23.04

м. Баштанка

 

1. ЗОШ с. Галицівка

2. ЗОШ № 19 м. Миколаїв

3. ЗОШ с. Нечаяне

ЗОШ

с. Галицівка Жовтневого р-ну

15.

Одеська

19-20.04.

2016

за призначення

03-04.05.

2016

м. Білгород-Дністроський

16.

Полтавська

10-15.04.

2016

м. Кременчук

м. Лубни

м. Миргород

м. Пирятин

смт Шишаки

смт Артемівка

смт Диканька

 

19-20.04.

2016

м. Комсомольск

ЗОШ № 1м. Кременчук

ЗОШ № 1 м. Лубни

ЗОШ № 38 Полтава

Гімназія №6 м. Миргород

ЗОШ смт Чутове

Гімназія м. Лохвиця

ЗОШ смт Шишаки

ЗОШ № 1 Комсомольськ

17.

Рівненська

14-15.04.

2016

Дубенський р-н

Гощанський р-н

Костопільський р-н

м. Кузнецовськ

 

07.05.2016

за призначенням

18.

Сумська

8-9.04.

2016

м. Конотоп

м. Конотоп

м. Ромни

Буринський р-н

Роменський р-н

Конотопський р-н

Л-Долинський р-н

Недригайлівський р-н

м. Суми

м. Суми

м. Лебедин

м. Охтирка

Сумський р-н

Охтирський р-н

Білопільський р-н

Лебединський р-н

Тростянецький р-н

В-Писарівський р-н

Краснопільський р-н

м. Шостка

м. Глухів

м. Шостка

м. С-Буда

Глухівський р-н

Ямпільський р-н

Путивльський р-н

Кролевецький р-н

Шосткинський р-н

30.04.2016

м. Суми

ЗОШ № 1 м. Суми

ЗОШ № 1 м. Охтирка

ЗОШ № 2 Глухів

ЗОШ № 12 м. Конотоп

19.

Тернопільська

12.04.2016

смт Підволочиськ

Підволочиський р-н

Лановецький р-н

Кременецький р-н

м. Кременець

Шумський р-н

м. Копиченці

м. Копичинці

Чортківський р-н

Теребовлянський р-н

Заліщицький р-н

Борщівський р-н

м. Чортків

м. Козова

Козівський р-н

М. Бережани

Бережанський р-н

м. Тернопіль

Підгаєцький р-н

Монастириський р-н

с. Мишковичі

с. Мишковичі

Тернопільський р-н

Зборівський р-н

Бучацький р-н

Збаразький р-н

 

16-17.04.

2016

с. Мишковичі

Підволочиський р-н

Теребовлянський р-н

ЗОШ с. Мишковичі

ЗОШ № 19 м. Тернопіль

 

ЗОШ № 19

м. Тернопіль

Тренер

Климчук Борис Володимирович

(097) 664-15-75

20.

Харківська

16.04.2016

м. Чугуїв

м. Золочів

м. Первомайськ

м. Харків

02.05.2016

за призначенням

21.

Херсонська

23-24.04.

2016

за призначенням

28-29.04.

2016

м. Нова Каховка

 

22.

Хмельницька

16-17.04.

2016

м. Ізяслав

Ізяславський р-н

Славутський р-н

м. Шепетівка

м. Нетішин

Шепетівський р-н

Полонський р-н

м. Теофіполь

Теофіпольський р-н

Старокостянтинівський р-н

Білогірський р-н

Волочиський р-н

м. Славута

м. Летичів

Летичівський р-н

Старосинявський р-н

Хмельницький р-н

Красилівський р-н

м. Старокостянтинів

м. Віньківці

Віньковецький р-н

Городецький р-н

Ярмолинецький р-н

м. Хмельницький

Деражнянський р-н

м. Кам’янець-Подільський

Дунаєвецький р-н

м. Кам’янець-Подільський

Кам’янець-Подільський р-н

Ново-Ушицький р-н

Чемеровецький р-н

21-22.04.

2016

м. Хмельницький

НВК № 14

м. Кам’янець-Подільський

ЗОШ № 4 м. Нетішин

Ліцей № 17 м. Хмельницький

м. Старокостянтинів

Ізяславський р-н

Теофіпольський р-н

фінал

Ліцей № 17 м. Хмельницький – ЗОШ № 4 м. Нетішин – 3:3 п.п. 2:3

Гра за 3 місце

НВК ЗОШ № 3 м. Теофіполь – ЗОШ № 7 м. Кам’янець-Подільський – 3:0

ЗОШ № 4

 м. Нетішин

23.

Черкаська

12-14.04.

2016

смт Чорнобаївка

Чорнобаївський р-н

Драбівський р-н

Золотоніський р-н

м. Канів

м. Канів

Канівський р-н

Корсунь-Шевченківський р-н

м. Черкаси

м. Черкаси

Чигиринський р-н

Кам’янський р-н

м. Золотоноша

м. Золотоноша

Черкаський р-н

Смілянський р-н

м. Городище

Городищенський р-н

Шполянський р-н

м. Сміла

м. Звенигородка

Звенигородський р-н

м. Ватутіне

Катеринопільський р-н

смт Лисянка

Лисянський р-н

Маньківський р-н

Тальнівський р-н

м. Умань

м. Умань

Уманський р-н

Жашківський р-н

м. Христинівка

Христинівський р-н

Монастирищенський р-н

04.05.2016

за призначенням

24.

Чернівецька

16-17.04 2016

м. Сокиряни

Сокирянський р-н

Кельменецький р-н

м. Новодністровськ

м. Хотин

Хотинський р-н

Кіцманський р-н

Новоселицький р-н

смт Путила

Путильський р-н

Вижницький р-н

Сторожинецький р-н

смт Глибока

Глибоцький р-н

Заставнівський р-н

Кіцманський р-н

м. Чернівці

 

23-24.04.

2016

м. Чернівці

стадіон ДЮСШ № 4

Данилово-Підгірська гімназія

Гімназія № 1 м. Чернівці

Білоусівський НВК № 1

Рідківська ЗОШ

Гімназія № 1

м. Чернівці

Тренер

Ільницький Олександр

(099) 734-16-48

25.

Чернігівська

22.04.2016

Півфінальні змагання

м. Ріпки

м. Бахмач

м. Ріпки

м. Городня

Деснянський р-н (м. Чернігів)

м. Ніжин

м. Прилуки

Чернігівський р-н

м. Ніжин

Новоазовський р-н

06.05.2016

за призначенням

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *