«Нам потрібне мирне небо, синє-синє, світле-світле…»  Ці рядки із пісні у виконанні вихованців БРБДЮТ не залишили байдужими нікого з освітян, якізібралися 26 серпня 2016 р. в Узині на конференцію: «Розвиток системи освіти Білоцерківського району в контексті основних орієнтирів: досягнення, проблеми, перспективи».

Голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, та його заступник Анатолій Чичикало привітали освітян Білоцерківщини — учасників педагогічного майданчика.

Освітяни підбивали підсумки роботи за минулий навчальний рік, ставили нові завдання, а це поліпшення якості освіти, забезпечення економічної ефективності функціонування навчальних закладів, розширення практики інклюзивного та інтегрованого навчання молоді з особливими освітніми потребами.

Перед педагогами також виступили: в.о.голови РДА Юрій Савчук, помічник народного депутата В.Гудзенка Людмила Веряскіна, старший викладач кафедри філологічних, суспільно-гуманітарних та мистецьких дисциплін КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”, кандидат педагогічних наук Світлана Мірошник, голова профспілкового комітету освітян Іван Горячий. Вони подякували педагогам за невтомну кропітку та важливу роботу, спрямовану на виховання підростаючого покоління українців.

Кравченко О.П., начальник відділу освіти, назвала свій виступ «Думки вголос», зосередивши увагу на пріоритетних завданнях галузі щодо модернізації системи освіти згідно з «Концепцією нової української школи».

Освітяни Білоцерківщини готують учня-особистість, патріот, новатор, а тому і мають гарні результати своєї роботи. Традиційно нагородили Подяками та Почесними грамотами обласної та районної держадміністрації кращих педагогів, які підготували переможців Всеукраїнського та   обласного етапів предметних олімпіад та конкурсів.

Проте родзинкою свята став І районний ярмарок педагогічних ідей, на якому було презентовано передовий педагогічний досвід освітян Білоцерківщини. А ще присутні мали змогу помилуватися кращими роботами учителів, представлених на виставці.

Завершили роботу вже у групах за фахом, де обговорювалися зміни до навчальних програм, плани роботи на 2016-2017 н.р.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *