Навіщо потрібні громадські консультації?

Важливе, але не єдине питання, яке вивчалося на майстерні «Інформаційний депутат» у м. Узин, Київської області 10 та 11 вересня 2018 року.
Саме з Узинської міської об’єднаної територіальної громади розпочався другий етап навчання для депутатів новостворених ОТГ. Тут працювала дводенна майстерня «Інформаційний депутат. Як налагодити конструктивні відносини з громадою», яку провели досвідчені фахівці з взаємодії влада-громада Viktorija Feofilova і Tatsiana Kavalchuk
У майстерні взяли участь більшість депутатів Узинської ОТГ включно із секретарем ради і працівниками виконкому. Найбільше депутатів цікавили питання конструктивної взаємодії з виборцями, активізації громадськості на благо громади і протидії забруднення навколишнього середовища місцевим підприємством. На всі питання учасники отримали кваліфіковані відповіді, напрацювали практичні кейси, а також розробили плани на найближче майбутнє.
Узинська міська громада створена менше року тому, але вже має успіхи в питаннях розвитку громади, чудові ноу-хау по безпеці пішохідних переходів біля шкіл та плани щодо партиципативного бюджету.
Проект реалізується Черкаською обласною організацією Комітету виборців України за підтримки The National Endowment for Democracy (NED)
#депутатХХІ #CherkasyCVU #навчання #майбутнє #ОТГ
Узинська міська об’єднана територальна громада Максим Михлик Юрий Бут Іван Кибенко Володимир Дейнека Олег Невідомський

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *