На виконання розпорядження Узинського міського голови від 04.04.2018 № 35 Про організацію та проведення громадського обговорення проекту Статуту Узинської міської об’єднаної територіальної громади; враховуючи матеріали, напрацьовані робочою групою з підготовки пропозицій щодо розробки проекту Статуту Узинської міської об’єднаної територіальної громади; з метою врахування громадської думки із зазначеного питання, проект статуту виноситься на громадське обговорення .

Пропозиції (зауваження) мешканців громади, охочих  долучитися до громадського обговорення проекту, подаються в письмовій формі, надсилаються електронною поштою на офіційну електронну адресу Узинської  міської  ради: uzyn_gov@ukr.net, або поштову адресу: 09161 м. Узин, вул.. Незалежності 16/1. Білоцерківського району, Київської області із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові й адреси особи, яка їх подає, у строк до 18.04.2018 включно.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням свого найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення проекту Статуту призначено   секретаря міської ради  Кибенка Івана Івановича та в. о. старост старостинських округів Узинської міської об’єднаної територіальної громади.

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Узинської  міської  ради у мережі Інтернет.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *