«Гнучкий» смартфон Samsung вийде до кінця року, незважаючи на недавній анонс Note9

0
17

Компанія Samsung сама собі створить конкуренцію в флагманському сегменті до кінця 2018 року, намагаючись опинитися першим виробником в світі з гнучким телефоном в портфоліо (Galaxy F або Galaxy X), повідомив в інтерв’ю CNBC глава корпорації, Донг Джин Кох. – повідомляє видання Tehnot.com

Значення форм-фактора

Апарат з гнучким дисплеєм принесе новий досвід, в розкладеному стані зокрема. Якщо той не буде відрізнятися від планшета, то і споживач не зацікавиться продуктом, впевнений Кох.

Коли кінцевий споживач скористається [функцією, він подумає]: так ось чому Samsung впровадила її! — Донг Джин Кох

Ніяких характеристик або унікальних функцій він не назвав, але підтвердив, що більшість можливостей будуть доступні в складеному стані. Тобто це саме смартфон з функцією перетворення в планшет.

Апарат покажуть на Samsung Developers Conference, яка запланована на 7-8 листопада, зазначив Кох.

Поперед всіх

Демонстрація гаджета в листопаді — очікувана подія, адже раніше в компанії озвучили подібні терміни. Втім, чим ближче підходив кінець року, тим більше чуток вказувало на запуск в 2019 році.

Ранній показ, можливо, пов’язаний з чутками про аналогічну розробку Huawei. Китайський гігант нібито подружився з виробником гнучких дисплеїв і готує новинку на CES 2019.

Актуальний модельний ряд Samsung включає флагман Galaxy S9+ і більш наворочений Note9. Останній надійшов у широкий продаж до початку вересня, але компанія вже заговорила про новий, крутіший продукт.

Щільний графік

Тизер гнучкого гаджета може відбитися на продажах Note9, особливо серед любителів новаторських продуктів. Аналогічна ситуація спостерігалася у Apple, яка анонсувала iPhone 8/8 Plus і iPhone X одночасно.

Новинка майже напевно буде дорожчою за Note9, ще й доступна на обмеженій кількості ринків, не кажучи про потенційні проблеми виробництва (типово для нових розробок) і дефіцит. Але формально, якщо все піде за планом, Samsung запропонує цілих три флагманських лінійки в 2018

Відмовлятися від покупки Note9 не варто, але любителі інновацій тепер дочекаються анонса гнучкого смартфона. Фінансовий квартал, мабуть, знову буде складним для мобільного підрозділу, зате наступний зможе перегнути тренд. Особливо при статусі «першого на ринку» гнучкого смартфона в портфоліо, а також новому підході до середнього класу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here