Те, що ми зібралися разом, – це тільки початок;

те, що ми продовжуємо залишатися разом, – це вже досягнення;

те, що ми працюємо разом, – це справжній успіх

            20 вересня в НВК «Узинська гімназія» відбулася ХХІ учнівська конференція. Учасники конференції, учні 5-11 класів, затвердили склад Парламенту гімназійної Республіки знань і мудрості на 2017-2018 навчальний рік. Головою Парламенту обрано Горячу Анастасію (11 клас).

            Лідери учнівського самоврядування відзвітувалися за роботу у минулому навчальному році та виступили з пропозиціями щодо запровадження нових форм діяльності гімназійного Парламенту, які б сприяли успішному розвитку учнівського самоврядування класних колективів.

            Президент Республіки знань і мудрості Вадзінський Іван побажав гімназистам натхненної праці, ініціативи, лідерського руху!

Рішення конференції:

–         У 2017-2018 навчальному році спланувати та спрямувати роботу учнівського самоврядування на залучення більшої кількості дітей до участі в учнівському самоврядуванні та організації колективних творчих справ;

–         Залучати учнів до активного спортивного життя, волонтерської діяльності;

–         Залучати педагогічний колектив до вирішення управлінських завдань;

–         Впроваджувати нетрадиційні форми проведення шкільних заходів («круглі столи», інформаційні вікторини, тренінги, ігри-презентації та інше), організації дозвілля, пошуково-краєзнавчої роботи.)

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *