20 листопада 2018 року, напередодні Дня Гідності та Свободи, в приміщенні Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулася конференція учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України».

Конференція є результатом акції, що проходила серед учнів загальноосвітніх шкіл громади. Пошуковою роботою охоплено 2 напрями: «Сучасні захисники України» та «Виховуємо патріотів». 6 робіт про сучасних захисників України представлено на розгляд комісії ДРУГ з питань толерантності, волонтерства та духовного розвитку. Близько 167 наших земляків, жителів громади стали учасниками бойових дій на Донбасі. Щороку, в рамках акції, ми дізнаємося про нових героїв та пишаємося  їхньою відвагою і мужністю.

Всі роботи виявилися дуже цікавими і вартими уваги, адже кожен учасник писав про СВОГО героя – земляка, кожна історія неповторна, сповнена трагедії і поваги за них.

На конференції представили роботи юні пошуковці Узинської школи №2, які розповіли про братів Коваленків, Узинської ЗОШ №5 –  робота про Зайця М.І. та Сухоліського НВК про героя – Трібоя Д.С.

Дві роботи представлені на конференції учнями Узинської ЗОШ №1 та НВК «Узинська гімназія» про волонтерську діяльність учнівського самоврядування.

Дякуємо вам, наші ГЕРОЇ!

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *