Найбільша соціальна мережа в світі Facebook готується до запуску власної криптовалюти, чому передуватиме тестування. — повідомляє видання Tehnot.com

Переговори

Нова одиниця з’явиться на ринку в першому кварталі 2020 року, повідомило видання BBC без уточнення джерел. За інформацією журналістів, компанія вже спілкувалася з главою Банку Англії Марком Карні. Цукерберг провів зустріч минулого місяця, щоб обговорити можливості та ризики.

Facebook також звернулася за порадою стосовно операційних та нормативних питань до чиновників Казначейства США. Крім того, ведуться переговори з компаніями з переказу грошей, включаючи Western Union. Останнє необхідно для більш дешевого і швидкого варіанту відправляти і отримувати гроші людям без банківського рахунку.

Раніше з’являлися повідомлення, що Facebook домовляється з криптобіржами про розміщення своєї криптовалюти.

На офіційний анонс чекають влітку, тоді ж від будеться запуск тестування.

Амбіції

Соцмережа сподівається виступити конкурентом традиційним банкам з цією технологією. Амбіції підкреслює і внутрішня назва монети — GlobalCoin.

Одним з ключових ринків криптовалюти Facebook називають Індію, де особливо популярний WhatsApp. Соцмережа хоче інтегрувати грошові перекази в месенжер, щоб жителі країни зі слабо розвиненою банківською інфраструктурою могли зручно переводити гроші один одному. Особливо це буде корисно для переказів рідним від тих, хто працює за кордоном.

Ймовірно, GlobalCoin буде і універсальною валютою для розрахунків. На це натякають повідомлення, що монету хочуть зробити стейблкоїном. Останнє означає, що цінність криптоодениці буде підкріплюватися реальними грошима. Можливо, Facebook ризикне покласти на це всі свої накопичення, хоча більш ймовірний запуск окремого рахунку, гроші на якому і виступлять гарантом цінності.

Концепція стейблкоіна знижує волантильність, але призводить до централізації. Це майже напевно стане предметом невдоволення в криптовалютному співтоваристві. Популярності GlobalCoin також будуть заважати самі користувачі, яких ще належить переконати в надійності нового платіжного засобу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here