З метою запобігання паніки в навчальних закладах під час виникнення екстремальної ситуації, рятувальники Київщини відпрацювали заходи з евакуації зі школярами та вчителями.

Так, 04 травня працівниками 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Узин Білоцерківського району було проведено пожежно-тактичне навчання з учнями загальноосвітньої школи № 2.

Відповідно до виробленого алгоритму дій при виникненні надзвичайних ситуацій спрацьовує звукова сигналізація. Під час сигналу тривоги персонал та учні школи були сповіщені про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи. Учні, взявши щоденники, у супроводі вчителів, які йдуть позаду всього класу та обов’язково беруть із собою класний журнал, організовано пересуваються до виходів.

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Під час проведення навчання була проведеня евакуація учнів та парцівників навчального закладу, також особовим складом залучених пожежних частин проводилось бойоверозгортання та ліквідації умовної пожежі. З учнями рятувальники говорили про основні правила безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки. Під час проведення профілактичної бесідиучням та вчителям нагадали про правильне використання вогнегасників та їх види.

Співробітники ДСНС готові надати допомогу людям, які опиняться в небезпеці, але нагадують, що життя і здоров’я громадян залежить, у першу чергу, від їхньої уважності та обережності!

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *