21 квітня 2017 року кадети військово-авіаційного класу та майбутні кадети  НВК «Узинська гімназія» відвідали Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс (БВАК ) та аероклуб «Пілот», які діють в Білій Церкві на базі місцевого аеродрому.

Військовим гімназистам розповіли про роботу  БВАК та перспективи розвитку авіації у нашому районі, про літаки ІЛ-76 та АН-12, що знаходилися на майданчиках, показали  авіаційні цехи, в яких проводять регламентні роботи на літаках.

Потім завітали в аероклуб. Громадська організація “Пілот” вважається одною з кращих серед аероклубів легкомоторної авіації України. Кадети познайомилися із президентом клубу В. Присяжнюком. Він розповів, що зараз в ангарах аероклубу розміщено декілька малих повітряних суден. Переважно це моделі  авіації загального призначення: Piper 28-140, Cessna 172, Ан-2, Як-52, Як-55 та інші.

Потім кадетам надали можливість доторкнутися до авіаційної техніки та посидіти в кабіні льотчика за штурвалом. Діти отримали незабутні враження.

Адміністрація НВК «Узинська гімназія» щиро дякують начальнику відділу освіти Кравченко О.П., голові клубу офіцерів «Честь» Забарському В.Ш, директору  КП  «БВАК»  С. Кандаурову, президенту аероклубу В. Присяжнюку за організацію та можливість відвідати авіаційні підприємства, турботу про всебічний розвиток підростаючого покоління, розширення  кругозору, що допоможе в перспективі молодим людям визначитися із професією та стати, можливо,  військовими льотчиками.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *