28 квітня 2017 р. у НВК «Узинська гімназія» відбувся «Круглий стіл». Учні  гімназії:  Вадзінський Іван,  Мадей Анна,  Данилова Влада,  Кононець Діана, Раковець Орест, які брали участь у проведенні екологічної конференції в рамках соціального проекту «GoCamp AfterSchool» поділилися своїми враженнями. Конференція відбулася  за участю іноземних волонтерів 26.04.2017р. у НВК №167 м. Київ, Дніпровський район.

            Під час відкриття конференції  було представлено 16 волонтерів з 12 країн світу: Велика Британія, США, Канада, Франція, Польща, Пакистан, Єгипет, Турція, Словенія, Литва. Організатори конференції відзначили важливість роботи дітей з волонтерами протягом місяця, покращення навичок спілкування, підвищення  мотивації учнів для вивчення іноземної мови.

Потім дітей з 15 шкіл розділили на 5 груп, кожна працювала відповідно до запропонованих тем, під керівництвом  студентів і викладачів Національного транспортного університету  обговорюючи проблеми Водних ресурсів України.

            Після роботи у групах відбувся захист екологічних проектів, над якими учні працювали разом з волонтерами.

            В третій заключній частині, конференції волонтери по черзі представляли себе, пояснювали чому вони вибрали Україну для волонтерства, поділилися своїми враженнями про Україну та свій досвід у роботі з українськими дітьми.  Ця частина була найяскравішою, адже діти мали можливість почути, як англійською мовою спілкуються не лише носії мови, а й люди з інших країн світу.  Під час невеликих перерв діти могли обмінюватися думками з однолітками та волонтерами з різних країн.

По закінченню,  волонтери отримали сертифікати за участь у проекті.     Учні, які представляли проекти своїх навчальних закладів, поділились своїм досвідом, отримали сертифікати за плідну працю «GoCamp AfterSchool».

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *