24 жовтня в Узинській міській об’єднаній громаді  відбулася довгоочікувана подія – урочисте відкриття дитячої школи мистецтв.

У святково прикрашеній залі міського Будинку культури зібралися учні, батьки, викладачі, жителі міста та громади, очільники влади, депутати міської ради аби привітати з народженням нового навчального закладу – КУ «Дитяча школа мистецтв».

  Відкриття школи сприятиме професійному розвитку музичного, хорового, образотворчого, хореографічного, вокального мистецтва.

На сьогоднішній день  у школі навчається 190 учнів Узинської громади за сімома  спеціальностями. Навчально-виховний процес забезпечують 15 викладачів. Вихованці школи опановують гру на фортепіано, скрипці, гітарі, навчаються сольному співу, образотворчому та хореографічному мистецтву.

Юні таланти беруть участь та перемагають у різноманітних мистецьких конкурсах. Двері школи завжди відкриті для талановитих і старанних дітей.

Відкриття дитячої школи мистецтв стало важливою подією в галузі культури нашої громади, тому участь в урочистостях узяли почесні гості: Узинський міський голова Гринчук В.Ю., помічник народного депутата  Гудзенка В.І. Веряскіна Л.В., заступник міського голови Кравченко О.П.,  ведучий спеціаліст з іконопису Української спілки художників  Чередніченко О.Л. Вони привітали колектив ДШМ зі святковою подією, побажали творчих успіхів, професійних здобутків колективу та юним даруванням, пообіцяли допомогу та співпрацю.

Міський голова Віталій Юрійович Гринчук запевнив, що буде докладати всіх зусиль для зміцнення матеріально-технічної бази закладу та заохочення працівників, щоб юні талановиті жителі громади брали участь у конкурсах і фестивалях різних рівнів та  подарував школі  фортепіано PETROF.

   Помічник народного депутата Гудзенка В.І. Веряскіна Л.В. привітала усіх із відкриттям школи, вручила колективу Почесну грамоту та грошову премію. 

   А вихованці школи мистецтв під керівництвом викладачів підготували для гостей і батьків насичену концертну програму з вокальних та інструментальних номерів. Вони запросили в цікаву мистецьку та музичну подорож країнами світу. Присутні мали можливість відчути професіоналізм учнів та викладачів дитячої школи мистецтв.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *