14 березня в Україні вперше відзначають День українського добровольця. З цієї нагоди голова Узинської об’єднаної територіальної громади Віталій Юрійович Гринчук щиро вітає та виносить слова подяки  усім нашим землякам-волонтерам, добровольцям, військовим за безкорисливу, добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист Батьківщини, боронять незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України від агресора. Героїзм і мужність воїнів-добровольців є могутнім стимулом утвердження військово-патріотичного духу суспільства та зміцнення Українського війська.
День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців. Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо очистити святу українську землю і об’єднати весь український народ під єдиним гаслом «Слава Україні! Героям слава!», яке вже зараз лунає в кожному куточку нашої держави.
Переконаний, що ці важкі для нашої країни останні роки загартували українців і об’єднали тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ і єдину націю заради майбутніх поколінь. Слава українським добровольцям!

Голова громади                                                                                                                               В.Ю. Гринчук

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *